VOZOL

 Gerçek sigaranın bırakılmasını kolaylaştırmak ve daha güvenli bir içim deneyimi sağlamak için geliştirilmiştir. Tek kullanımlık marka olan Vozol puff, gerek yüksek kalitedeki likidi gerekse de kaliteli cihazı ile dikkat çeker. Bu alanın öncü markalarından biri olarak kabul edilir.

İçerisinde bulunan nefes sensörü ile otomatik kullanım sağlayan bu cihaz, tıpkı sigara içiyor hissi verir. Cepten veya çantadan çıkarıldığı gibi hemen kullanılmaya başlanabilir. Özel coil yapısı ile kullanıcılarına yoğun ve aromatik duman sağlar. Her nefeste kullanıcılar hem nikotin hem de ürünün sağladığı özel aromaları sonuna kadar hissederek, eşsiz bir deneyim yaşarlar.

Vozol Nedir?

Globalde Electronic Cigaratte olarak satışta olan sigara tiryakilerinin beklentilerine yanıt verecek özelliklerle donatılmış durumdadır. Söz konusu cihazın öne çıkan özelliklerinden bazıları şu şekildedir:

  • Tek kullanımlık bir cihaz olmasına karşın özel olarak geliştirilen.
  • Farklı aroma seçenekleri bulunur. Kullanıcılar, kendi damak tatlarına göre bunlar arasından seçim yaparak kaliteli içim deneyimi yaşarlar.
  • Farklı nikotin oranı seçeneklerine sahip ürünler vardır. Kullanıcılar %2 veya %5 oranında nikotin içeren ürünleri alarak kullanabilir.
  • Nikotinsiz ürünler de vardır. %0 mg oranındaki seçenekler tercih edilerek, nikotinsiz elektronik sigara kullanılabilir.

En çok tercih edilen 12000, 20000 modelleri ile hayalinizdeki vape deneyimini sevdiğiniz tat ile yaşayabilirsiniz.

Vozol Fiyatları

Fiyatlar tercih edilecek ürüne göre farklılık gösterir. Düşük kapasiteli ürünlerin fiyatları daha uygun seviyede iken, yüksek kapasiteli ürünlerin fiyatları ise daha yüksek 200 TL ile 900 TL arasında değişir. Dolara endeksli olduğundan zaman içerisinde farklılık gösterebilir.

Sık Sorulan Sorular

Kullan at ürünleri ile ilgili sık sorulan sorular ve bunların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Zararlı Mı?

Gerçek sigaranın bırakılması için geliştirilen ve içerisinde zararlı kimyasal bulunmayan bir üründür. Bu yönü ile gerçek sigaraya kıyasla çok daha güvenli bir içim deneyimi sağlar. 

Likit Dolumu Nasıl Yapılır?

Likit dolumu için geliştirilen özel likit ürünleri tercih edilmelidir. Bu ürünlerle likit dolumu yapılarak, cihazlar yeniden kullanılabilir.

Bittiği Nasıl Anlaşılır?

İlgili bölümdeki likit tükendiğinde, kullanıcılara yanık tadı gelir. Ayrıca dijital ekranı olan cihazlarda, likit göstergesi üzerinden likidin bitip bitmediği takip edilebilir.

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Vozol Neon 10000

Orijinal fiyat: ₺830,00.Şu andaki fiyat: ₺720,00.

Vozol 20000

Orijinal fiyat: ₺950,00.Şu andaki fiyat: ₺840,00.

Vozol Vista 16000

Orijinal fiyat: ₺770,00.Şu andaki fiyat: ₺715,00.

Vozol Gear 10000 Kullan At Puff

Orijinal fiyat: ₺600,00.Şu andaki fiyat: ₺520,00.

Vozol Star 6000

Orijinal fiyat: ₺550,00.Şu andaki fiyat: ₺480,00.